Podróże skuterami po Polsce z moją dziewczyną

Skuter to fajna sprawa

 

No i zachciało mi się. Ale w końcu kiedyś trzeba. 

 

Przez całe życie tylko dom, praca, utrzymywanie rodziny, wychowywanie dzieci, dodatkowa praca, bo brakuje na wykształcenie potomstwa i tak, większość  życia przeciekło między palcami.

Na przyjemności nie było czasu i oczywiście pieniędzy.

Jedyna radość z tego życia to tylko to, że dzieci są wykształcone, urządziły się i mam nadzieję, że będą w stanie korzystać z uroków tego świata.  

Dodatkowo po ponad 30 latach pożycia, rozwód i wszystko trzeba było zaczynać od nowa.

Jesień życia się zbliżała (jak to ładnie brzmi…  ale tylko brzmi), właściwie to już jest, świat taki piękny, tyle wspaniałych miejsc do zobaczenia a czasu coraz mniej.

Wykombinowałem sobie, że skoro nie było możliwości wcześniej, to może, chociaż teraz uda się zobaczyć przynajmniej niektóre wspaniałe miejsca na tej Ziemi.

Wojaże zagraniczne nie wchodzą w rachubę (kasa, kasa, kasa), ale przecież Ojczyzna ma wiele miejsc wartych zwiedzenia.  Tylko jak to zrobić? Rozważaliśmy z moją dziewczyną – tak tak, mam dziewczynę, jest cudowna! jak to zrobić.

Zapomniałem nadmienić, że zajmowałem się ostatnio naprawą sprzętu RTV, miałem własny Zakład Usługowy, jednak polityka producentów jest tak skonstruowana, że naprawianie staje się nieopłacalne, więc trzeba było interes zwinąć.

Załapałem się do pracy jako serwisant, jednak właściciel też zaczął coraz cieniej prząść i musiał mnie zwolnić.

Teraz w wieku 60+ jestem bez pracy, emeryturę nie wiem czy dogonię, renty nie chcą dać i obecnie jestem na garnuszku swojej dziewczyny. Żeby zrealizować swój pomysł, potrzeba niestety kasy.

Zacząłem próbować zarabiać w Internecie.

Różnie to było, jednak natrafiłem na system, dzięki któremu zaczynam realizować swoje pomysły a najważniejsze, że skończyła się żenująca dla mnie sytuacja bycia na garnuszku.

Jeśli jesteś zainteresowany to niżej masz link do tego programu.

OJOOO

Żeby Bożenka, (tak ma na imię moja dziewczyna, ładnie nie?) mogła dojechać do pracy w razie sytuacji awaryjnej, postanowiliśmy kupić skuter. Dzięki programom, w których zarabiam z kupnem skutera nie było problemu.

Muszę powiedzieć, że skuter to świetny środek lokomocji.

Wyjeżdżaliśmy nim na niedalekie wycieczki. Tak nam się to spodobało, że odkrywanie uroków naszego kraju postanowiliśmy realizować, organizując wycieczki i wykorzystując do tego skuter.

Problem w tym, iż jednym skuterem nie da się jechać w dłuższą trasę. Dlaczego się nie da możesz przeczytać na stronie skutery. Zaistniała potrzeba kupienia drugiego skutera.

Dzięki uczestniczeniu w w/w programie kupiłem drugi skuter za gotówkę i finansuje spokojnie wycieczki.

Jesteśmy teraz w posiadaniu dwóch rumaków, dzięki którym będziemy realizować wyprawy po kraju w poszukiwaniu ciekawych miejsc. A jak to będzie wyglądało, na bieżąco będę informował na stronie.

Myślę, że starczy tego dziamdziolenia.

Specjalnie dla Ciebie

Wpisz poniżej swoje imię oraz adres email i pobierz ten darmowy poradnik

jak-wyregulować-gaźnik-skutera


Imię:*
Email:*

Kategorie
Dołącz do nas
Reklama
Takie tam…
zBLOGowani.pl