Podróże skuterami po Polsce z moją dziewczyną
Skuter to fajna sprawa

 

No i zachciało mi się. Ale w końcu kiedyś trzeba. 

 

 

Przez całe życie tylko dom, praca, utrzymywanie rodziny, wychowywanie dzieci, dodatkowa praca, bo brakuje na wykształcenie potomstwa i tak, większość  życia przeciekło między palcami.

Na przyjemności nie było czasu i oczywiście pieniędzy.

Jedyna radość z tego życia to tylko to, że dzieci są wykształcone, urządziły się i mam nadzieję, że będą w stanie korzystać z uroków tego świata.  

Dodatkowo po ponad 30 latach pożycia, rozwód i wszystko trzeba było zaczynać od nowa.

Jesień życia się zbliżała (jak to ładnie brzmi…  ale tylko brzmi), właściwie to już jest, świat taki piękny, tyle wspaniałych miejsc do zobaczenia a czasu coraz mniej.

Wykombinowałem sobie, że skoro nie było możliwości wcześniej, to może, chociaż teraz uda się zobaczyć przynajmniej niektóre wspaniałe miejsca na tej Ziemi.

Wojaże zagraniczne nie wchodzą w rachubę (kasa, kasa, kasa), ale przecież Ojczyzna ma wiele miejsc wartych zwiedzenia.  Tylko jak to zrobić? Rozważaliśmy z moją dziewczyną – tak tak, mam dziewczynę, jest cudowna! jak to zrobić.

Zapomniałem nadmienić, że zajmowałem się ostatnio naprawą sprzętu RTV, miałem własny Zakład Usługowy, jednak polityka producentów jest tak skonstruowana, że naprawianie staje się nieopłacalne, więc trzeba było interes zwinąć.

Załapałem się do pracy jako serwisant, jednak właściciel też zaczął coraz cieniej prząść i musiał mnie zwolnić.

Teraz w wieku 60+ jestem bez pracy, emeryturę nie wiem czy dogonię, renty nie chcą dać i obecnie jestem na garnuszku swojej dziewczyny. 

Żeby Bożenka, (tak ma na imię moja dziewczyna, ładnie nie?) mogła dojechać do pracy w razie sytuacji awaryjnej, postanowiliśmy kupić skuter. 

Muszę powiedzieć, że skuter to świetny środek lokomocji.

Wyjeżdżaliśmy nim na niedalekie wycieczki. Tak nam się to spodobało, że odkrywanie uroków naszego kraju postanowiliśmy realizować, organizując wycieczki i wykorzystując do tego skuter.

Problem w tym, iż jednym skuterem nie da się jechać w dłuższą trasę. Dlaczego się nie da możesz przeczytać na stronie skutery. Zaistniała potrzeba kupienia drugiego skutera.

Jak postanowiliśmy, tak zrobiliśmy.

Jesteśmy teraz w posiadaniu dwóch rumaków, dzięki którym będziemy realizować wyprawy po kraju w poszukiwaniu ciekawych miejsc. A jak to będzie wyglądało, na bieżąco będę informował na stronie.

Myślę, że starczy tego dziamdziolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Specjalnie dla Ciebie

Wpisz poniżej swoje imię oraz adres email i pobierz ten darmowy poradnik
jak-wyregulować-gaźnik-skutera

Kategorie
Reklama