Podróże skuterami po Polsce z moją dziewczyną
Polityka Prywatności

Skuterem po Polsce jest blogiem osobistym stworzonym i edytowanym przeze mnie.

Dokładam najwyższych starań, aby umieszczane przeze mnie informacje, opisy oraz recenzje były rzetelne i o jak najwyższej wartości. Moje opinie opieram na posiadanym przeze mnie doświadczeniu, doświadczeniu innych ekspertów, a także zdobytych wiadomościach z wiarygodnych źródeł.

Jakkolwiek zalecam, aby każdy przed zakupieniem danego produktu czy usługi, o których piszę na moim blogu, we własnym zakresie uzyskał wszelkie dodatkowe informacje na ich temat zapoznając się z nimi na stronach producentów, osób świadczących daną usługę czy innych osób w jakikolwiek sposób zaangażowanych w proces sprzedaży danego produktu czy usługi.

Informacje zawarte na blogu Skuterem po Polsce  mogą stanowić przedmiot dalszej analizy, dyskusji i pogłębionych studiów. Używając informacji zawartych na blogu to Ty jesteś odpowiedzialny(a) za rezultaty swoich działań, które mogą się różnić od rezultatów twórcy bloga.

Skuterem po Polsce podchodzi poważnie do prywatności użytkowników tego serwisu. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat tego, jakie informacje o danych osobistych są tutaj zbierane oraz w jaki sposób są one wykorzystywane.

Rutynowe zbieranie informacji Wszystkie serwisy w sieci, również i ten, śledzą i gromadzą informacje na temat osób odwiedzających ich witryny internetowe.

Te informacje zawierają, ale nie są ograniczone do następujących danych: numery IP, nazwę sieciową komputera, dostawcę Internetu, przeglądarkę, z której się korzysta, czas spędzany na stronie oraz otwierane strony. Te informacje są śledzone ze względów administracyjnych i dla usprawnienia funkcjonowania serwisu.

Gromadzenie danych skuterowewyprawy.eu gromadzi dane użytkowników wyłącznie w zakresie niezbędnym do profesjonalnej obsługi. Dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z wymogami polskiego prawa. Cele, dla których skuterowewyprawy.eu gromadzi dane osobowe:

  • poprawa jakości usług świadczonych przez serwis i dostosowanie ich do potrzeb Użytkowników;
  • informowanie o nowościach;
  • bieżące kontakty z Użytkownikami.

Gromadzenie informacji o Użytkowniku skuterowewyprawy.eu zbiera informacje o użytkownikach z następujących źródeł:

Formularze kontaktowe/rejestracyjne Jedną z form kontaktu z nami jest możliwość wypełnienia krótkiego formularza. Przysługuje czytelnikowi prawo do wglądu i edycji podanych przez siebie danych osobowych. W każdym momencie można wystąpić o wykreślenie danych z bazy i zaprzestanie ich dalszego gromadzenia.

Mam nadzieję na owocną współpracę i czynny udział w dialogu.

Mieczysław Ścibor

Administrator serwisu Skuterem po Polsce

Specjalnie dla Ciebie

Wpisz poniżej swoje imię oraz adres email i pobierz ten darmowy poradnik
jak-wyregulować-gaźnik-skutera

Kategorie
Reklama