Podróże skuterami po Polsce z moją dziewczyną
Przewożenie psa na skuterze

 

Przewożenie psa na skuterze zamocowany pojemnik-2

 

Wybierając się na jakąś wycieczkę, jeśli nikt nie zostaje w domu, trzeba niewątpliwie zamknąć chatę i jazda.  Mając w domu psa, na wypad dłuższy niż jeden dzień, raczej nie da rady.

Mamy właśnie psa, który jest trochę niezrównoważony, (to kompletny wariat).

Do tej pory jak wyjeżdżaliśmy z Bożenką na wycieczkę to w domu zostawała jej córka, więc problemu nie było. Teraz córka wyjeżdża do Anglii na stałe, więc będzie kłopot.

Mamy w planach kilka wycieczek skuterem po Polsce, m.in. chcemy się wybrać śladami serialu Ranczo. Trasa wstępnie ustalona. Jak będzie przebiegała możesz zobaczyć tutaj. Lekko licząc, to co najmniej 10 dni.

No i jest problem.

Ten cudowny piesek ma tak wredny charakter, że bez Bożenki jednego dnia nie może wytrzymać, a co dopiero tydzień lub dłużej. Robiliśmy eksperymenty, zostawiając go u rodziny. Nic z tego nie wychodziło. Po kilku godzinach wszyscy nam go odwozili.

Wpadłem na pomysł, żeby realizować przewożenie psa na skuterze. Ale jak? Wymyśliliśmy, że będziemy go wozić w pojemniku do przewozu zwierząt. Kupiliśmy pojemnik, zacząłem kombinować z zamocowaniem, no i jakoś to wyszło, co widać na zdjęciach.

W przepisach nic nie znalazłem, że przewożenie psa na skuterze, w pojemniku do transportu zwierząt jest zabronione. Teraz trzeba psiaka przyzwyczaić. Jedną niewielką przejażdżkę już zrealizowaliśmy.

Na razie masakra.

Nie wiem czy te wędrówki skuterem po Polsce i przewożenie psa na skuterze, to nie będzie ponad nasze siły, zważywszy, że ten nasz Tami (tak się wabi) to lekko mówiąc dzikus.

Bożenka mówi, że ma szczekający skuter.  Szarpie się, szczeka, po prostu wariuje. Choć pod koniec tej wycieczki trochę się uspokoił. Myślę, że to raczej ze zmęczenia, ale może jednak jakoś przywyknie. Oby.

Jednak nie poddajemy się i robimy coraz dłuższe wypady, może się przyzwyczai. bo jak nie to z wycieczek nici, nie będziemy przecież tego psiaka  przyzwyczajać za wszelką cenę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Specjalnie dla Ciebie

Wpisz poniżej swoje imię oraz adres email i pobierz ten darmowy poradnik
jak-wyregulować-gaźnik-skutera

Kategorie
Reklama